Prezident Balaxanı Sənaye Parkına baş çəkib 22 Sentyabr 2017 comments Səidə Hüseynova Posted in ManşetXəbər Sentyabrın 22-də prezident İlham Əliyev Balaxanı Sənaye Parkının açılışında iştirak edib. AZƏRTAC xəbər verir ki, dövlət başçısı sənaye müəssisələri ilə tanış olub, sonra bərk məişət tullantılarının zərərsizləşdirilməsi poliqonuna baş çəkib. Səhra komanda məntəqəsi parkı açılıb 22 Sentyabr 2017 comments İfadə azadlığının hüquqi məhdudiyyətləri və məsuli... 22 Sentyabr 2017 comments About author Səidə Hüseynova Son materiallar comments Xəbər Gərginlikdə yüksəliş GLOBALS:0 comments Xəbər Bank statistikası GLOBALS:0 comments Xəbər 2 aprel qiyməti GLOBALS:0 comments Xəbər Böyük beşlikdə GLOBALS:0 Tags Sosial Rəylər Do not miss comments Xəbər Gərginlikdə yüksəliş Son materiallar comments Xəbər Gərginlikdə yüksəliş GLOBALS:0 comments Xəbər Bank statistikası GLOBALS:0 comments Xəbər 2 aprel qiyməti GLOBALS:0